Audyt Online

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

AUDYT FIRMY

Dokładnie przeprowadzony audyt identyfikuje i koryguje potencjalne przeszkody, które mogą wpływać na wydajność Twojej strony oraz pomaga budować fundament dla zakrojonych na szerszą skalę cyfrowych działań marketingowych. Pełna analiza zawiera wszechstronne zalecenia projektowe, istotę strategii marketingowych oraz plan, który gwarantuje wsparcie dla Twoich potrzeb biznesowych i celów. Pozwala również określić oraz zdefiniować odpowiednie założenia i dążenia, które odgrywają ważną rolę w Twojej spersonalizowanej kampanii marketingowej.

AUDYT SEO

Inwestujesz środki w działania SEO na swojej stronie, a wciąż odnajdujesz swoją stronę dopiero na odległych stronach wyników wyszukiwania w Google? Coś tu jest wyraźnie nie tak!

Audyt SEO pomoże Ci zidentyfikować błędy które popełnione zostały przy pozycjonowaniu Twojej strony www oraz zaproponuje rozwiązania do wdrożenie natychmiast, dzięki którym znacznie zwiększysz widoczność swojej witryny w wyszukiwarce Google!

AUDYT CONTENTU

Poświęcasz długie godziny tworząc interesujące treści na swoją stronę czy firmowego bloga, a ruch i konwersja wciąż nie rosną? W obecnych czasach nie wystarczy tworzenie „jakiegoś” contentu – musi być on idealnie dopasowany do Twojej grupy docelowej i etapie lejka sprzedażowe, na jakim w danym momencie jej członkowie się znajdują!

Audyt Content Marketingu pomoże Ci zdefiniować kim tak naprawdę są potencjalni klienci Twojej marki i jakie treści najefektywniej skłonią ich do zakupu Twoich produktów!

AUDYT PPC

Wciąż zwiększasz budżety przeznaczone na Twoje kampanie AdWords, a efektów nie widać? Pieniądze nie załatwią sprawy – żeby Twoje reklamy AdWords zaczęły skutecznie sprzedawać, muszą nieść ze sobą odpowiedni komunikat, idealnie skrojony pod potrzeby Twoich potencjalnych klientów!

Audyt AdWords pomoże Ci krytycznie spojrzeć na Twoje dotychczasowe kampanie, zidentyfikować ich mocne i słabe strony oraz zaproponuje zmiany, które pomogą Ci skuteczniej realizować Twoje cele biznesowe.

AUDYT SOCIAL MEDIA

Mimo że ciągle publikujesz nowe posty w swoich social mediach, liczba Twoich fanów i ich aktywność stoi w miejscu? Czas to zmienić i uczynić z Twoich social media jeden z głównych z Twoich kanałów sprzedaży!

Audyt social media to prawdziwa skarbnica wiedzy, dzięki której zrozumiesz lepiej społeczność zebraną wokół Twojej marki, dowiesz się, jak się z nią komunikować i co zrobić, by przemienić zwykłych lubiących Twój profil, w prawdziwych ambasadorów Twojej marki!

AUDYT UX

Nawet najlepiej wyglądająca strona www nie przyniesie Ci korzyści, jeżeli Twoi potencjalni klienci się w niej pogubią! Użytkownicy muszą intuicyjnie móc nawigować się po Twojej witrynie, inaczej szybko z niej wyjdą, nie decydując się na zakup żadnej z oferowanych przez Ciebie usług.

Audyt UX pomoże Ci poznać drogę, jaką pokonują na Twojej stronie użytkownicy – zidentyfikować elementy, które zachęciły ich do zakupu Twoich usług lub wręcz przeciwnie, bezpowrotnie ich zniechęciły.

Uwielbiamy analizować i doszukiwać się szczegółów.

Skontaktuj się z Nami a przeprowadzimy dla Ciebie audyt, dzięki któremu zwiększysz efektywność swojej obecności w Internecie.