e-PR

Public Relations w wydaniu jakiego nie widziałeś.

Copywriting

Kreatywne i angażujące treści przekonają potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty. Wartościowy content to również większa szansa na lepsze pozycje w Google. Postaw na efektywny copywriting!

Content Marketing

“Content is king”, ale content bez odpowiedniej dystrybucji niewiele znaczy. Buduj świadomość i rozpoznawalność swojej marki dzięki publikacjom w wartościowych i poczytnych serwisach.

Marketing Szeptany

Docieraj do potencjalnych klientów poprzez dyskusje na tematycznych forach dyskusyjnych. Zdobywaj naturalny ruch do swojej strony, a dodatkowo zwiększaj jej widoczność w Google!

Tworzymy angażujący
content, który konwertuje.

OBRAZ, SŁOWO I DŹWIĘK, TO NARZĘDZIA W NASZYM ZAWODZIE

#Buzz Managament

Śledzimy, analizujemy, generujemy i kontrolujemy opinie na temat Twojej marki w sieci. Generujemy akcje by utrzymać odpowiedni współczynnik sentymentu marki.

Amplifying internetowy

Docieramy do użytkowników bezpośrednio w miejscu w którym toczy się dyskusja a potem kierujemy ją na określone do osiągnięcia cele Twojej marki.

Strategia treści

Stawiamy na długofalową skuteczność wykorzystując do tego precyzyjnie opracowaną do potrzeb marki strategię komunikacji marki za pośrednictwem treści wspierając przy tym inne kanały jak SEO/SEM.

Zaufali Nam