Kampanie Online

Tworzymy skuteczne kampanie, które sprzedają,

Kampanie Performance

Kampanie Performance pozwalają na osiąganie celów handlowych za pomocą skutecznych reklam graficznych. Dzięki agresywnej optymalizacji i udoskonalaniu kreacji docieramy do szerokiego grona odbiorców. Kampanie Display są kanałem otwierającym, który rozpoczyna dialog z konsumentem, generując u niego potrzebę zakupową.

Search Engine Marketing

Pracujmy nad ustawieniami i optymalizacją kampanii bez przerwy. Monitorujemy postępy w realizowanej kampanii. Dzięki temu precyzyjnie docieramy do klientów, którzy sami dokonują pierwszego kroku w cyklu zakupowym.

Performance Email Marketing

Email marketing to jeden z najbardziej efektywnych kanałów online, który pozwala na skuteczne wykorzystanie wiadomości e-mail docierając do bardzo prywatnego medium.
Prowadzimy regularne wysyłki do wysokiej jakości baz użytkowników dokonujących transakcji w Internecie. Wykorzystujemy w tym takie platformy jak MailChimp, GSP od Google. Dzięki targetowaniu geograficznemu, behawioralnemu oraz demograficznemu trafiamy do
osób o najwyższym potencjale konwersji.

Social Performance

Konwertujemy Twoich fanów i obserwujących odbiorców na klientów. Wykorzystujemy dostępne narzędzia w takich mediach jak Instagram, Facebook, Linkedin, Twitter, Snapchat. Rozliczamy się w systemach per efekt.

Rich Media

Reklamy tekstowe kuszą słowami, displayowe – obrazami, a reklamy Rich Media dostarczają więcej możliwości interakcji z odbiorcami. Mogą się rozwijać, „unosić” nad treścią strony itd.

Zapewniają też dostęp do zagregowanych danych o zachowaniu odbiorców, w tym o liczbie rozwinięć, różnych zdarzeniach wyjściowych czy o ukończeniu odtwarzania wideo, co pozwala uzyskać szczegółowe informacje o skuteczności kampanii.

Video

Tworzymy ciekawe kampanie wideo dzięki wykorzystaniu rozmaitych formatów reklam wideo. Pomogą Ci one na różne sposoby przyciągnąć uwagę klientów w YouTube i witrynach partnerów wideo. Dostępne formaty reklam wideo obejmują: reklamy TrueView In-Stream, reklamy wideo TrueView Discovery i reklamy w przerywniku.

Uwielbiamy analizować i doszukiwać się szczegółów.

Skontaktuj się z Nami a przeprowadzimy dla Ciebie skuteczną kampanię online.