KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy outsiderami.
Robimy to, co najlepsze dla użytkownika.

Jesteśmy 4ONLINE.agency i jesteśmy głęboko osadzeni w mentalności współczesnego konsumenta, który przykłada wagę do misji i celów marek, które kocha. Zrozumienie każdego aspektu zakłóceń cyfrowych i sposobu, w jaki kupujący wchodzą w interakcję z produktami, usługami i markami, jest podstawą naszej działalności.

Odkryj nasze usługi
Innowacja
#01
Badamy branżę i rynek, aby wykorzystać kluczowe innowacje i najlepsze praktyki, które przekładają cele biznesowe na zintegrowaną strategię cyfrową.
Podejście
#02
Składanie ogromnego wkładu, branie odpowiedzialności za naszą pracę i uznanie wysiłków podejmowanych zarówno na poziomie indywidualnym, jak i zespołowym to zasady, na które jesteśmy uprzedzeni.
Przedsiębiorczość
#03
Wejście na nowe horyzonty to nasza druga natura. Nigdy nie przestajemy, zawsze staramy się uczyć więcej i inwestować więcej w siebie.
Elastyczność
#04
Praca z wieloma markami wymaga ponownego odkrycia. Jesteśmy definiowani przez naszą zdolność do spełnienia tego oczekiwania i więcej.
Layer
JAK PRACUJEMY

Czym jest myślenie produktowe / product thinking?

Podejście polegające na myśleniu o produkcie wiąże się z priorytetowym traktowaniem prac, które mają największy wpływ komercyjny, i nieustannie poszukuje sposobów na jeszcze lepsze ulepszenie znakomitych produktów.
Filary myślenia o produkcie to:

Wdrażaj jasne ramy projektowe, podejmuj decyzje i koncentruj się na projektach zorientowanych na człowieka, a nie rezultatach.

Wykorzystuje praktyki lean managment, aby budować, mierzyć i uczyć się, wypuszczać wcześnie i często z ciągłą iteracją i wyrafinowaniem opartym na intuicji oraz stosując nowoczesne zasady inżynieryjne (takie jak rozdzielona architektura, test-driven development).

Aktywizuj pogrążoną w próżni organizację dla szybkości i skuteczności oraz dostosowuj całą kulturę do wspólnych celów i wskaźników, z autonomią w zespołach, aby znaleźć najlepszy sposób na przyszłość.

OPINIE KLIENTÓW

Dowiedz się więcej o 4ONLINE.agency od zadowolonych Klientów.

Marketing ManagerCreative Team LeaderDyrektor OperacyjnaDyrektor Marketingu i sprzedaży
Uznanie dla zespołu, ponieważ wszystkie nasze wymagania zostały wdrożone z łatwością.
Marketing Manager
Zespół był proaktywny, przyjazny i profesjonalny w całym projekcie.
Creative Team Leader
4ONLINE.agency ma zespół, który jest bardzo zorientowany na szczegóły; spełnili nasze potrzeby projektowe w ciągu kilku miesięcy i w budżecie.
Dyrektor Operacyjna
Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem nowych możliwości naszego sklepu i nowych możliwości uzyskania przychodów. Świetna robota 4ONLINE!
Dyrektor Marketingu i sprzedaży
DO POCZYTANIA

Zainteresowany wszystkimi nowościami?
Bądź zawsze na bieżąco z naszymi nowymi wpisami na blogu.

CZYTAJ WIĘCEJ
NEWSLETTER

Zapisz się do naszego
newslettera i poszerzaj swoją wiedzę.

Dołącz do nas i skorzystaj z szerokiej gamy benefitów dostępnych tylko dla subskrybentów 4ONLINE.agency.

CO ZYSKUJESZ?

Zapisując się do naszego newslettera
Twoja firma zyskuje.

  • Dostęp do niepublikowanych raportów branżowych.
  • -10% dla każdego zleconego projektu.
  • Dostęp premium do serwisu mkt360.pl
  • Darmowy wstęp na spotkania branżowe organizowane przez 4ONLINE.agency