O nas

Agencja typu creative online

01 

Empatia w
biznesie.

Wierzymy, że w każdym projekcie należy przede wszystkim zwrócić uwagę na człowieka. To z jego powodu i dla niego kreujemy i tworzymy. Dlatego też, zawsze szukamy odpowiedzi na pytanie, czego potrzebuje i jakby chciał by mu to przedstawiono Nasz czyli Twój klient. Stawiamy na dynamiczną, spersonalizowaną komunikację w oparciu o profile behawioralne.

02 

Kochamy
tworzyć.

4online powstało z potrzeby tworzenia. Nie potrafimy usiedzieć na miejscu. Proces tworzenia jest motywujący i rozwija nasze horyzonty. Kochamy to co robimy, więc mamy tę przyjemność odpoczywać w pracy. Z takim nastawieniem wyobraźnia nie zna granic. Dla Ciebie chcemy je przekraczać. Aby móc to robić, musimy permanentnie się rozwijać – Dla Ciebie i Twoich klientów.

03 

Stawiamy na
fakty.

Szybujemy w chmurach ale na bardzo precyzyjnej wysokości. Lubimy kontrolować cały proces tworzenia ale jeszcze bardziej przewidywać jego efekty. Tego możemy dokonać tylko mocno walidując nasze pomysły i starając się oszacować efekty w przyszłości. Robimy to na podstawie bardzo twardych danych. Mamy w zwyczaju mawiać: „Excel prawdę Ci powie„.

Nasza rodzina

Połączyła Nas pasja do Tworzenia. To zamiłowanie zrodziło coś więcej niż tylko firmowe relacje koleżeńskie. Jesteśmy rodziną. Dzięki temu, pomimo, że zwariowani na swój sposób uzupełniamy się w każdym calu. Każdy z Nas posiada swoją specjalizację, jednak obszar wiedzy i kompetencji pozwala na swobodne poruszanie się w dziedzinach komplementarnych. Pozwala Nam to na maksymalne wykorzystanie naszego potencjału i efekty Twojego projektu.

 • Krzysztof Boniec

  Business Manager

 • Daniel Andrzejewski

  Partner

 • Eryk Breman

  IT Development Director

 • Aleksander Kingler

  Business Manager

 • Sylwia Szumkowska

  Customer Success Specialist

 • Jacek Damynkowski

  Customer Success Manager

 • Alicja Garna

  Partner

 • Weronika Klatyn

  Graphic Designer

Zaufali Nam

Tak jak nasza wyobraźnia nie zna granic, tak i nasi Klienci. Pracujemy z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy a my możemy im jej udzielić. Zaufało Nam wielu, wszystkich się nie da wymienić, tych którzy się tu nie znaleźli serdecznie przepraszamy – PS. Czekamy na kolejne projekty:)

Zróbmy coś razem.